Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 16:50
 
Başkan Şayir Eğitime destek şart!
Dilovası Sosyal Etki Merkezi töreninde konuşan Belediye Başkanı Hamza Şayir Dilovası'nın en büyük sorununun eğitim olduğunu belirterek 'Burada eğitim konusuna hep beraber el atalım, Biz eğitimimin sıralamasını beğenmiyoruz diyerek hassasiyetini dile getirdi
Dilovası Haberi
Başkan Şayir Eğitime destek şart!

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir Gebze Ticaret Odası tarafından yaptırılan çok amaçlı hizmet binasının sosyal etki merkezi açılışında ilçenin en büyük sorunun eğitim olduğunu belirterek kangren olmuş önemli bir sorunu gündeme getirdi. 

Sanayicilerimize sesleniyorum. Lütfen bölgemize eğitim konusunda el atın. Dilovası’nın en büyük sorunu eğitim. Burada fabrika vardı ancak yanında meslek lisesi kurulmadı. Burada eğitim konusuna hep beraber el atalım. Her okulumuza her sınıfımıza bir sanayici sponsor olsun eğitim daha kaliteli hale getirelim, Biz ilçemizdeki eğitimimin sıralamasını beğenmiyoruz. Bunu hep beraber el ele yükseltelim diyerek hassasiyetini dile getirdi. 

Belediye Başkanı Hamza Şayir Geçmişte iş adamı kimliğiyle  bir eğitim gönüllüsü olarak ilçedeki   okulalara yaptığı hayırseverlilikleriyle bilinmektedir. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Şayir, Eğitime, destek, şart!,
Yorumlar
Haber Yazılımı