Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 13:07
 
Başkan Çiler'den anlamlı mesaj
Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle bir açıklama yayımladı.
Güncel Haberi
Başkan Çiler'den anlamlı mesaj

Başkan Çiler'in açıklaması:

Tüm basın mensuplarımızın haklarının ilk kez yasal güvence altına alındığı 4 Ocak 1961 tarihinde kabul edilen ve basın çalışanlarının bazı haklarının hatırlatılmasını sağlayan “212 sayılı kanun” adlı düzenlemenin Resmi gazetede yayınlanışı ile birlikte kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nü, en içten dileklerimle kutlarım.
İçinde bulunduğumuz iletişim çağında  çağdaş ve demokratik hayatın en önemli unsurlarından olan basın;mesleğin ilkeleri doğrultusunda,teknolojinin sunduğu imkânları dakullanarak doğru,hızlı bir haber  akışı ile vatandaşlarımız ve devletimiz arasında bir köprü oluşturmaktadır.Ülkemiz, hızla ilerleyen teknolojiye paralel olarak gelişen kitle iletişim araçları ile, gücü ve etkinliği her geçen gün biraz daha artan basınıyla, iletişim teknolojileri, sosyal medya ve internet gazeteciliği konularında dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer almaktadır.
Bir toplumun dünyaya açık olabilmesi ancak, ülkesinin ve dünyanın olaylarını takip edebilen,katılımcı, gerçeklerden kaçmayan ve aynı zamanda şeffaf, hakkaniyetli ve araştırmacı medya organlarının varlığı ile gerçekleşebilir. Türk basını bu konuda,her dönemde milletimizin gözü, kulağı, sesi olmakta, kendini ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle, basınımızın tüm değerli temsilcilerinin bugün olduğu gibi, bundan sonra da özveri ve fedakarlıkla çalışacağına olan gönülden inancımlakendilerine başarılar diler,Gebze Ticaret Odası olarak yürüttüğümüz her faaliyet ile birliktegüçlü bir Gebze temsilcisi olmamız adına sağladıklarıdestekleri dolayısıyla teşekkürlerimizi sunarım.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Çiler'den, anlamlı, mesaj,
Yorumlar
Haber Yazılımı