Haber Detayı
24 Nisan 2019 - Çarşamba 14:02
 
Başkan Büyükgöz, Belediyenin 366 milyon lira borcu var!
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı’nda yaptığı basın toplantısında Belediyenin 366 milyon lira borcu olduğunu, 75 milyon lira geçen yıldan bütçe açığı olduğunu söyledi
Gebze Haberi
Başkan Büyükgöz, Belediyenin  366 milyon lira borcu var!

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, bu sabah AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında Gebzespor’a ayrı bir paragraf açtı. Bu doğrultuda Gazeteci Adnan Üner’in ‘Kocaeli Valiliği zamanında Kocaeli Birlikspor için bölgemizdeki OSB’lerden para toplamıştı. Yine aynı durum söz konusu olursa tepkiniz ne olur ?’ sorusuna net cevaplar veren Başkan Büyükgöz, Gebze’nin artık eski Gebze olmadığını ve böyle bir durumda Gebzespor’un hakkını sonuna kadar savunacağını söyledi.

GEBZE ARTIK ESKİ GEBZE DEĞİL
Başkan Büyükgöz sözlerinin devamında, “Bildiğiniz üzere Gebze Belediyesi Meclis Üyemiz Yaşar Çakmak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliği’ne getirildi. Ben de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili olarak seçildim. Gebze’nin Kocaeli’ndeki temsili arttı. Gebze artık eski Gebze değil. Gebzespor ve diğer kulüplerimizin hakkını savunacağıma emin olabilirsiniz…” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Büyükgöz,, Belediyenin, , 366, milyon, lira, borcu, var!,
Yorumlar
Haber Yazılımı