Haber Detayı
26 Kasım 2018 - Pazartesi 13:47
 
Akşemseddin'li minikler sevgilerini mektupla anlattılar!
Dilovası'nın başarılı eğitim kurumlarından Akşemsettin İlkokulu öğrencileri, öğretmenlerine duygularını ve sevinçlerini anlatmak için postaya verdikleri mektuplarını, Dilovası Postane Müdürü Sayın Serhat Kudum okula getirerek öğretmenlerine teslim etti.
Eğitim Haberi
Akşemseddin'li  minikler sevgilerini mektupla  anlattılar!

Dilovası'nın başarılı eğitim kurumlarından Akşemsettin İlkokulu öğrencileri, öğretmenlerine duygularını ve sevinçlerini anlatmak için postaya verdikleri mektuplarını, Dilovası Postane Müdürü Sayın Serhat Kudum okula getirerek öğretmenlerine teslim etti. Öğretmenlerde sevinç ve gurur had safhadaydı. 

Okul Müdürü Alper Tuncer, Akşemsettin İlkokulu olarak idareci, öğretmen, öğrenci ve veli iletişiminin çok önemli olduğunu belirterek, 24 Kasım Öğretmenler gününde öğrencilerimiz sınıf öğretmenlerine duygularını yansıtan mektuplar yazdılar. Bu etkinlik öğrencilerin öğretmenlerine olan sevgilerini  anlatmanın derslerine motive olarak başarılarılarını arttırmanın çok güzel bir örneği oldu. Öğretmenleri de öğrencilerin iç dünyalarını, geleceğe ait duygularını daha iyi özümsemiş olacaktır Öğrencilerimiz hem eski bir geleneği hatırladılar hemde öğretmenlerine süpriz hediyelerini verdiler,  Dilovası postane müdürü Serhat Kudum a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz" dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akşemseddin'li, , minikler, sevgilerini, mektupla, , anlattılar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı