Haber Detayı
01 Haziran 2019 - Cumartesi 22:02
 
Ak Parti İl Başkanı Ellibeş’ten teşkilata ilk talimat
AK Parti İl Teşkilatının geleneksel iftar programı bugün Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirdi. İftara 5 bin davetli katıldı.
Siyaset Haberi
Ak Parti İl Başkanı Ellibeş’ten teşkilata ilk talimat

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve teşkilatın ev sahipliğinde düzenlenen iftara Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır, Mehmet Akif Yılmaz, Emine Zeybek ve İlyas Şeker, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Partili ilçe başkanları, 11 ilçenin belediye başkanı, Çevre ve Orman eski Başkanı Osman Pepe, Kocaeli Büyükşehir Belediye eski Başkanı eski il başkanları Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan, Sibel Gönül ve yaklaşık 5 bin partili katıldı.

İftar programına hastalığı nedeniyle eski il başkanlarından Abdullah Eryarsoy ile eski bakan Nihat Ergün katılmadı.

ÖNDEYİZ
Açılış konuşmasını yapan, İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ” AK Parti teşkilatlarının geleneksel iftar programını büyük bir katılım ile yapıyoruz. Sizin buraya gelmeniz AK Parti teşkilatlarının önde olduğunun göstergesi.

EN BÜYÜK DESTEĞİ SİZ VERDİNİZ
İl başkanlığı sürecini birlikte yaşadık. 81 ilde lider olmuş bir Kocaeli var. Siz teşkilatımız her seçimde üzerinize düşen görevi büyük bir özveri ile yerine getirdiniz. Erdoğan’a en büyük desteği siz verdiniz. Bu bizim beraberliğimizin en somut göstergesi.

BİRLİKTELİK DEVAM EDECEK
Partimizin kuruluşundan beri tüm il başkanlarımız temeli iyi attı. Onlara çok teşekkür ediyorum. Biz bu bayramı devir aldık ve yola çıktık. Kocaeli’nin birlikteliği devam edecek. Hiçbir şey bizim gücümüzü yenemez.

İSTANBUL SEÇİMLERİ TALİMATI
İstanbul seçimleri tüm Türkiye için çok önemli. Çok duyarlı hareket etmeliyiz. Yapacağınız şey şu: İstanbul’da oturan eş dost akrabayı arayıp Binali Yıldırım’a destek vermesini söyleyeceksiniz. Hepinize büyük sorumluluk düşüyor” dedi.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ BU
Ardından konuşan Aydın Ünlü, konuşmasında, “Sayın Mehmet Ellibeş ve Tahir Büyükakın ile Kocaeli daha güzel olacak. İşte gönül belediyeciliği bu” ifade etti.

YENİ HEYECANIN HABERCİSİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Bu birliktelik yeni bir heyecanın habercisi. Bu birliktelik güzel bir heyecan veriyor. Allah birlikteliğimizi bozmasın. Sizleri bayramlaşma programımıza davet ediyorum. Bayramınız şimdiden kutlu olsun” şeklinde konuştu.

DAVANIN BÜYÜKLÜĞÜ BELLİ
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mustafa Köse, “Teşkilatçılık çok zor iştir. Hiç bir karşılık beklemeden mücadele edersiniz. Sizin genel başkanınız muhtar bile olamayacak dediklerinde güldüler. Şu an sonuç belli. Bu davanın büyüklüğü belli. Kocaeli teşkilatı her zaman gurur duyduğumuz bir teşkilâttı. Hep birlikte hareket ettiler, mücadele ettiler.

HATALARIMIZI HEP BİRLİKTE GİDERECEĞİZ
Bundan sonra öyle devam edecek. Bizleri yönetenlerin illa eksiklikleri var. Ama eksik tabi olur. Biz bunları tolerans ile karşılayıp, düzeltebiliriz. Hatalarımızı hep birlikte gidereceğiz” söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, İl, Başkanı, Ellibeş’ten, teşkilata, ilk, talimat,
Yorumlar
Haber Yazılımı