Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 10:04
 
AK Parti Dilovası'nda danışma meclisi!
AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı’nın 51.sini düzenlediği ilçe danışma meclisi önceki gün çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti
Siyaset Haberi
AK Parti Dilovası'nda danışma meclisi!

AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı, ilçelerde gerçekleştirdiği danışma toplantılarının sonuncusunu Dilovası’nda yaptı. İl

Dilovası Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcıoğlu, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, MHP Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, misafir ilçe ve belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileriyle çok sayıda partili katıldı.

whatsapp-image-2019-08-20-at-22.59.11(2).jpeg

DİVAN BAŞKANI MURAT DURSUN
Divan Başkanlığını İlçe Başkan Yardımcısı Murat Dursun’un yaptığı İlçe danışma toplantısında açılış konuşmasını yapan Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve ardından Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca görevde bulundukları süre içerisinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

whatsapp-image-2019-08-21-at-10.20.00.jpeg

 

İlçe Başkanı Osman Akbulut, yaptığı açıklamada Bu dönemde Hamza başkanımız ve Tahir hocamızla beraber çok güzel işler yapacağız. Yaşanabilir güzel bir Dilovası için tüm adımları beraber atacağız. Bizler bu seçimlerde tüm teşkilatlarımızla birlikte el ele verdik ve fitne fesata geçit vermedik. Her seferinde Dilovası’nda seçim zor deniliyordu. Biz o zoru başardık. El ele vererek, tekrar AK Partili belediye başkanımızla yolumuza devam ediyoruz” dedi. Akbulut’un konuşmasının ardından Muhammet Korgan’ın ruhuna Fatiha okunurken, anısına da bir slayt gösterimi yapıldı.

68522274_372793030066218_5270842590739038208_n.jpg

HALKIMIZI MAHÇUP ETMEYECEĞİZ
Genişletilmiş danışma toplantısında konuşma gerçekleştiren Hamza Şayir, “Bizler liderimizin işaretiyle 31 Mart seçimleriyle birlikte tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dilovası’nın güzide insanlarına en iyi hizmeti göstermenin çabasını gösteriyoruz. Halkımıza kulak veriyor, yönetime bizatihi katılmalarının önünü açıyoruz. İlçemizin temizliğine önem veriyor, öğrencilerimizi okullara, vatandaşlarımızı pazar yerlerine ücretsiz taşıyoruz. İlçemizi yükselen şehir yapmak adına güçlü adımlar atıyoruz. İlçemiz her alanda yükselen bir yer olacaktır. Kısa sürede belediyemiz Türkiye’de adından söz ettiren, örnek bir belediye olacaktır. Bu davanın bir neferi olarak kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz. Bize güvenen Dilovası halkını mahcup etmeyeceğiz” dedi ve yaptıkları çalışmalardan söz ederek birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

whatsapp-image-2019-08-21-at-10.20.04.jpeg

SEFER BİZDEN ZAFER ALLAH’TAN
Genişletilmiş ilçe divan toplantısında konuşan Tahir Büyükakın ise, “Bizim yolumuz belli, istikametimiz belli. Emrolunduğu gibi dosdoğru olacağız. Özellikle biz idareciler adil olmakla, istişare etmekle ve işi ehline vermekle emrolunduk. Sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Sizler bize güvendiniz ve bir emanet verdiniz. Bu davanın adayı olduğumuz için bizleri desteklediniz. Sizlerin yüzünü hep ak tutabilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Sefer bizden zafer Allah’tan. Biz çalışmakla mükellefiz. Şehrin her bir yanında geziyor ve koşturuyoruz. İnşallah sizin dualarınızla mahcup olmayacağız. Muhammet kardeşimiz görevini yaptı, göçtü ve gitti. Bir gün hepimiz göçüp gideceğiz önemli olan Muhammet kardeşimiz sevgiyle anılabilmek. Bu davanın neferleri olarak asıl maksadımızı unutmayacağız” dedi.

whatsapp-image-2019-08-21-at-10.20.05.jpeg

SÖZLERİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ

Büyükakın’ın ardından kürsüye çıkan AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, “AK Parti, Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyerek yola çıktı. Bugün Allah’a hamd olsun geçmişte Türkiye’de olan aksaklıkların hiçbiri kalmadı. Sayın Cumhurbaşkanımız zalimlere meydan okurken gücü sizlerden alıyor. Dilovası’nın ilçe olması hayaldi. Hep beraber güzel işler yaptık daha da güzel işler yapacağız. Sizleri hiç aldatmadık ve aldatmayacağız. Biz halkımıza verdiğimiz tüm sözlerini yerine getirmek için çalışıyoruz. Biz aziz millete hizmet ederken, kaybettiğimiz kardeşlerimiz adına çalışacağız. Bizim derdimiz davamız sizsiniz. Dilovası daha güzel yaşasın diye dertleniyoruz” açıklamasında bulundu.

whatsapp-image-2019-08-21-at-10.20.06.jpeg

EMİN ADIMLARLA YOLUMUZA YÜRÜYORUZ
Toplantıda son olarak konuşma gerçekleştiren AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ise, “İlçe toplantılarımızın sonuncusunu yapıyoruz. Muhammet kardeşimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanı cennet olsun. Bu davanın ne kadar anlamlı ve kutlu olduğunu konuşmacılarımız tarif etti. Bu dava öyle bir dava ki ülkemizin geleceği adına kenetlenmişiz. Liderimizin ortaya koyduğu hedefler doğrultusunda emin adımlarla yürüyoruz. Bu teşkilat önüne çıkan her engeli başarıyla aştı. Biz birbirimize inandık, tevazu, samimiyet ve gayretle yol aldık. Sadece ülkemiz ve milletimiz için el ele kol kola yürüyoruz, yürümeye de devam edeceğiz. Bu partiyi bu millet kurdu. Bu millet 18 yıldır bu partiyi hiç yalnız bırakmadı ve bugüne kadar taşıdı. Bugünden sonra da hedeflerimize doğru bu partiyi bu millet taşıyacak. Yapılan her seçimde samimi desteklerinizi ortaya koyarak AK Parti’nin Dilovası’ndaki başarısını sağlayan tüm teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde yardımlaşma ve dayanışma ruhuyla geleceğe yürüyeceğimize olan inancımızı belirtiyorum” açıklamasında bulundu. Program konuşmaların ardından basına kapalı bir şekilde devam etti.

whatsapp-image-2019-08-20-at-22.59.11(2)-001.jpeg

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Dilovası'nda, danışma, meclisi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı