Haber Detayı
06 Ocak 2019 - Pazar 16:32
 
AK Parti adayları salı günü açıklanıyor!
AK Parti Gebze ilçe teşkilatı 97.İlçe Daraltılmış Danışma Toplantısına katılan AK Parti Kocaeli Milletvekili ve eski başbakan yardımcısı Fikri Işık, ilçe belediye başkan adaylarının salı günü açıklanacağını söyledi
Siyaset Haberi
AK Parti adayları salı günü açıklanıyor!

AK Parti tarafından, Gebze Kent Meydanı’nda bulunan Kardelen Nikah salonunda yapılan Gebze İlçe Daraltılmış Danışma toplantısına Kocaeli Milletvekili ve eski başbakan yardımcısı Fikri Işık da katılım gösterdi. Işık’a, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, il yöneticileri, teşkilat mensupları ve meclis üyesi aday adayları da katıldı.

SEÇİM GÜNDEMİ

Yerel seçim hazırlıklarının değerlendirildiği toplantıda meclis üyesi aday adaylarıyla istişarelerde bulunulurken, Milletvekili Işık çok önemli uyarılarda bulundu. Cumhur ittifakına yönelik yaralayıcı tavır ve açıklamalardan kaçınılması gerektiğinin altını çizen Işık, merakla beklenen adaylara yönelik de tarih verdi.

TARİH VERDİ

Gebze ilçe teşkilatının düzenlediği istişare toplantısına katılan eski Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Kocaeli adaylarının  8 Ocak Salı günü  açıklanacağını bildirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İzmir aday tanıtımında listelerin salı günü Genel Başkan yardımcılarına verileceğini açıklamasının ardından, Kocaeli Milletvekili Fikri Işık da AK Parti Gebze’de katıldığı istişare toplantısında yaptığı konuşmada, adayların kesin olarak  8 Ocak Salı günü açıklanacağını bildirdi. Gözler şimdi,salı günü yapılacak grup toplantısına çevrildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, adayları, salı, günü, açıklanıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı