Haber Detayı
17 Kasım 2018 - Cumartesi 10:43
 
AK Parti Aday adayları temayül toplantısında konuştu
Dilovası AK Parti İlçe Teşkilatı dün akşam daraltılmış meclis toplantısı düzenledi. Ak Parti'den belediye başkanlığı için başvurusunu yapan aday adaylarının tanıtımı da gerçekleşti.
- Haberi
AK Parti Aday adayları temayül toplantısında konuştu

Toplantıya AK Parti Kocaeli İl Başkan Vakili Miktad Aydın, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, ilçe yönetimi, belediye meclis üyeleri,  temayülde oy kullanacak olan delegeler ile mahalle başkanları belediye başkan aday adayları Ayşe Kübra Turan, Aziz Yalçınkaya, Ekrem Meral, Enver Yıldırım, Ercan Güneş, Erdal Ecer, Erol Özavcı,  Fevzi Perk, İsmail Ünal, Gökmen Deli, Hamza Şayir, Hamit Topçi,  Halit Yaşar, İbrahim Şahin, Osman Aktaş, Orhan Çarıkçı, Nihat Yıldırım, Bülent Atahan katıldı.

 

YENİ BİR ZAFER E İMZA ATACAĞIZ

Divanın belirlenmesi ile başlayan toplantıda Divana İl Başkan Vekili Miktad Aydın, Osman Akbulut, Gülay Artut ve Emre Sarıca yer aldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Osman Akbulut, "31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerle ilgili olarak yoğun bir şekilde çalışmaya başladık. Yerel seçimler bir hizmet yarışıdır. Herkes daha iyi hizmet sunacağım diye yola çıkar. Bu hizmet yarışında yola çıkan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Seviyeli, kırmadan, üzemeden bir aday adaylığı süreci yaşayacağımızdan kuşkum yok. Nihayetinde bir kişi aday olacak. İşte o zaman partimizin tüm organları ile birlikte adayımızın çevresinde dimdik tek vücut olacağız ve Dilovası'na Ak Parti en az yüzde 50 alarak yeni bir zafere imza atacağız."dedi.

Daha sonra Belediye Başkan  aday adayları isimlerinin alfabetik sırasıyla  beşer dakika kendilerini tanıtan konuşmalar yaparak pazar günü temayülde oy kullanacaklara hitap ettiler.

 

Belediye Başkan aday adaylarından Gazeteci Ekrem Meral "Bizim sloganımız “Yaşanabilir ve  insanları mutlu Dilovası’nı hep birlikte inşa etmek” olmalıdır.  diyerek söylerine şöyle devam etti; 

Önümüzde bir aday adaylığı süreci var; bu süreçte 17 aday adayımızın ortak hedefinin Dilovası’nda tekrar AK Parti bayrağını dalgalandırmak olmalıdır.  

Yükün ağırlığını, sorumluluğun büyüklüğünü biliyorum. Yük ne kadar ağır,  sorumluluk ne kadar da büyük olsa da Birlik, beraberlik ve bütünlük içerisinde bunların aşılacağını biliyorum.

Belediyeler halka hizmet kurumlarıdır. Belediye yönetimlerinde,  adil ve şeffaf yönetim anlayışları sergilenmelidir.

Gazeteciler bir kentin canlı şahitleridir, hafızalarıdır, Mesleğimi icra ederken ilçemizdeki fiziki gelişimlere, halkın beklentilerine, hizmette önceliklerine, sevinçlerine üzüntülerine hep şahit oldum, aksaklıkları, eksiklikleri çözüme kavuşturulması için yazdık çizdik. Bunun içindir ki Dilovasını çok iyi tanıyorum.

20 yıllık belediyenin iç birimlerinde çalışan biri olarak personel kadrosunu ve niteliklerini tıkanan iletişim kanallarını çok iyi biliyorum. Kendimi hizmet üretmede ve üretilecek hizmeti halka sunmada yeterli ve tecrübeli olarak görüyorum.

Belediye hizmetlerinin sunumunda ve temsilinde ilçede yaşayan 48 bin nüfusun tamamı bir bütün olarak görülmelidir.  İmtiyazlı bir tutuma gidilmemelidir.  Halkla arada asla kapılar olmamalıdır. Ben Burada bunun sözünü veriyorum. diyerek sözlerini bitirdi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Aday, adayları, temayül, toplantısında, konuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı