Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 14:32
 
Işık, ''Türkiye'de huzur arayan Dilovası'na bakmalı!
AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Kocaeli Ağrılılar Derneği'ni ziyaret etti.Işık, Dernek Başkanı Şefik Alpaslan ve Ağrılı vatandaşlarla çay içip, sohbet etti.
Siyaset Haberi
Işık, ''Türkiye'de huzur arayan Dilovası'na bakmalı!

Ağrılılarla karşılıklı güven ilişkisine dayalı uzun yıllara dayanan dostluk  içinde olduğunu belirten Işık, "Buluşmamız verimli ve samimi geçti. Ağrılı hemşehrilerimiz her zamanki gibi AK Parti'ye güçlü destek veriyor. Yine inşallah o desteklerini 31 Mart seçimlerinde de esirgemeyeceklerine inanıyoruz." diye konuştu.

"TÜRKİYE'DE HUZUR ARAYAN DİLOVASI'NA BAKSIN"

Ağrılı vatandaşların nüfusun yoğun olduğu Dilovası ilçesinde yaptıkları hizmetleri anlatan Işık, şunları kaydetti:

"Biz Dilovası’nı her yerde örnek gösteriyoruz. Diyoruz ki, Türkiye’de huzur arayan  Dilovası’na baksın. Orada Türk'ü, Kürd'ü, Lazı, Çerkezi var ve hepsi kardeşçe yaşıyor. Dolayısıyla birlikte yaşamanın en güzel örneği Dilovası oldu.”

 Kocaeli Ağrılılar Dernek Başkanı Şefik Alpaslan da Fikri Işık ile il başkanlığından bugüne kadar hep samimi ve iç içe olduklarını belirterek, "Sağ olsun, elinden geldiğince yöremize, insanlarımıza yardımcı olmaya çalışıyor. Gönül dostumuz Fikri beyden razıyız." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Işık,, ''Türkiye'de, huzur, arayan, Dilovası'na, bakmalı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı